Εγγραφή μαθητών/ριών στην Α΄τάξη

Αγαπητοί γονείς,

παρακάτω θα βρείτε τα αρχεία που απαιτείται να συμπληρώσετε για την εγγραφή του παιδιού σας στην Α΄τάξη Γυμνασίου. Παρακαλούμε να αποστείλετε τα αρχεία μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου (e-mail) στη διεύθυνση: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. με θέμα μηνύματος: "Εγγραφή στην Α΄τάξη".

1. Επιστολή με οδηγίες για γονείς απόφοιτων Δημοτικού που θα εγγραφούν στην Α΄τάξη Γυμνασίου

2. Επιστολή προς μαθητές/ριες που θα εγγραφούν στην Α΄τάξη Γυμνασίου

3. Υπεύθυνη δήλωση και έντυπο πληροφοριών που συμπληρώνει ο/η γονέας/κηδεμόνας

4. Ατομικό Δελτίο Υγείας Μαθητή/ριας το οποίο συμπληρώνεται από γιατρό και το προσκομίζει ο/η γονέας/κηδεμόνας μέχρι 7 Σεπτεμβρίου

Ευχόμαστε σε όλες τις οικογένειες υγεία, δύναμη και καλή σχολική χρονιά!